דמיון מודרך נגד חרדות

דמיון מודרך לחרדות כטיפול הרגעה

בדמיון מודרך לחרדות ישנם הרבה מאוד שיטות טיפוליות שיכולות לעזור לנו להתמודד הן עם חרדות והן עם הרבה קשיים אחרים, ואין ספק שבשנים האחרונות הדמיון המודרך הפך להיות שיטה מאוד מקובלת. דמיון מודרך זו למעשה שיטה שנקראת NLP, ואתם תראו שאם גם אתם תנסו את זה תוכלו להרגיש הרבה יותר טוב.

זה לא משנה מה מביא אתכם לעבור טיפולים בשיטה הזאת, כי בין אם מדובר על חרדות ובין אם מדובר על כל דבר אחר, בסופו של דבר עדיף להתמודד עם המציאות ולחוש יותר טוב אחרי הטיפול.

דמיון מודרך לשינוי הרגלים ומניעת חרדות

אחד מהדברים שתמיד חוזרים על עצמם וגורמים לנו להרגיש לא טוב ולעיתים חרדות, או לא להצליח לעשות שינוי, זה ההרגלים שלנו. לכן כאשר מדברים על דמיון מודרך בשיטת NLP מדברים למעשה על דמיון בו מושם דגש גם על שינוי ההרגלים שלנו.

זה שתמיד אנחנו רגילים להגיב לסיטואציה מסוימת באותה הדרך לא אומר שזו הדרך הנכונה להגיב, ויכול להיות שאם נאמץ תגובות אחרות החיים שלנו גם ייראו אחרת.

וידאו דמיון מודרך לחרדות

חשוב לעשות דמיון מודרך עם המומחים

דמיון מודרך, בין אם זה לטיפול בחרדות ובין אם זה לטיפול בכל דבר אחר, זה סוג של היפנוזה, ולכן חשוב ביותר לשים לב עם מי אתם רוצים לעשות את זה.

לא כל אדם יוכל לעשות איתכם תהליך טוב של תרגילי דמיון מודרך, ולכן אתם מוזמנים לפנות אלי, כי לי יש את הניסיון ואת הכלים לעזור לכם בעזרת השיטות הנפלאות האלה.

מה בעצם השיטה לטפל בעצמנו ? איך עושים זאת ?

השיטה של דמיון מודרך לטיפול בחרדות מטפלת בחרדות, דיכאון ,זוגיות ,התמכרויות, הפרעות אכילה, שינויי קריירה ועוד. אומרים שהמחלות הנפוצות ביותר במאה ה-21 הם חרדה ודיכאון. רבים מהאנשים סובלים היום מחרדות רבות ושונות: פחד קהל, פחד מלהיות לבד, פחד כאשר בוחנים אותנו.

החרדות הללו הם תוצר לוואי של התרבות המערבית שבה אנו חיים, כולם שואפים להצליח ורוצים לגדול ולצמוח וכשהם מגיעים לרגע האמת מרוב חרדה הם לעתים פשוט נסגרים ונאטמים.

דימיון מודרך לטיפול בחרדות הוא התשובה המושלמת לטיפול בחרדות שלנו. 

כשאנו נמצאים במצב של רגיעה אנו יכולים לחשוב יותר טוב וכך לפעול יותר טוב תוך שיקול דעת אמיתי.

בנוסף כשאנו נמצאים במצב של חרדה איננו יכולים לחשוב חיובי כלל, לכן דמיון מודרך לטיפול בחרדות נוגע לתת מודע שלנו וכך ניתן לדמיין סיטואציות ולפעול באופן חיובי ובריא יותר.

כמו כל דימיון מודרך וכפי שציינו פה טיפול דימיון מודרך ,אף הוא כולל סדרת מפגשים שבהם אנו לומדים כיצד להפחית את החרדה, להירגע ולהפרות.

בזכות כך, החשיבה שלנו הופכת לצלולה יותר ואנו יכולים להפיק מחיינו את המיטב.

אם גם אתם רוצים לטפל בחרדות שלכם ומרגישים כי הן תוקעות אתכם ומציבות אתכם במקום לא נוח, אל תהססו ותטפלו בכך.

עוד בנושא: