עיצוב בית מדהים

עיצוב הבית בזול – טיפים לעיצוב הבית

עיצוב הבית באמצעות שטיחים והדפסה על קנבס

כאשר אנחנו שוקלים לרהט את הבית אנחנו משווים לנגד עינינו גם את הקישוטים המשלימים. חלק בלתי נפרד מהדקורציה של הבית מהווים השטיחים והתמונות

כאשר אנחנו שוקלים לרהט את הבית אנחנו משווים לנגד עינינו גם את הקישוטים המשלימים.  חלק בלתי נפרד מהדקורציה של הבית מהווים השטיחים והתמונות. שטיחים רכים וחמימים משרים תחושה חמימה וביתית. שטיחים הנארגים בעבודת יד מעניקים תחושה כי אנחנו שוהים במקום שיש בו יצירה אמנותית המעשירה את המתחם ומוסיפה לו נופך יוקרתי.

עיצוב הבית באמצעות שטיחים והדפסה על קנבס מעבה ומעשיר את הטקסטורה של הבית בשני מרקמים שונים. תמונה המופקת באמצעות על קנבס, שהוא בד שוויצרי איכותי, באמצעות דיו איכותי בשילוב תכנה גפרית ממוחשבת מאפשר יצירת תמונות איכותיות ומרשימות.

כמובן שהדבר מצריך מספר דגשים אך התוצאה שווה הכל..

  1. שימו לב כי הינכם קונים שטיחים רק מחברת צמר שטיחים יפים
  2. התאימו את צבעי התמונה לצבעי וילונות הבית .
  3. עבדו אך ורק עם חברות מקצועיות, הנותנות שירות מלא ואיכותי בתחומים הרצויים.
  4. בחרו את השטיח בקפידה – התאימו אותו לאופי הבית והדיירים.
  5. שימו לב כי התמונה אותה בחרתם להציג בפני כל לא פוגענית וגורמת לתחושת אי נוחות.

באמצעות שטיחים ותמונות בהדפסה על קנבס ניתן ליצור אווירה מבוקשת. מגוון שטיחים במרקמים שונים, בעובי ובסוג שונה, מאפשר ליצור לבית או למשרד חזות שתהלום את הטעם האישי ותתרום ליצירתה של אווירה מבוקשת. יש המעדיפים שטיחים רק על הרצפה בעוד יש כאלה שמייפים באמצעותם גם את הקירות, במקום תמונות או בנוסף להם.

טיפים לעיצוב פנים הבית

עיצוב הבית באמצעות שטיחים והדפסה על קנבס – כל האופציות פתוחות

עיצוב באמצעות שטיחים מאפשר ליצור מראה ייחודי לבית. שטיחים מודרניים במגוון דוגמאות, שטיחים קלאסיים , אוריינטליים, עם תמונות מודפסות על קנביס משווים למתחם בבית שבו הם נמצאים בו אווירה נעימה, מרגיעה, צבעונית ואסתטית.

דוגמא לעיצוב של בית

וילונות – גם יפים, גם פרקטיים

בכל הקשור לתחומי עיצוב הבית, מדהים לפעמים לגלות איך הדברים הפשוטים ביותר כביכול, יכולים לספק את התוספת המשמעותית מכולן.

וילונות – גם יפים, גם פרקטיים

בכל הקשור לתחומי עיצוב הבית, מדהים לפעמים לגלות איך הדברים הפשוטים ביותר כביכול, יכולים לספק את התוספת המשמעותית מכולן. וילונות, למשל. אומנם מדובר בבדים פשוטים, בצורות בסיסיות ובהרכבה פשוטה וקלה למדי, אבל עם התאמת הבדים הנכונה ניתן להשיג תוספת מרהיבה שהיא פשוט תאווה לעיניים.

דוגמא לוילון נפוץ

תפקידו של כל וילון

וילונות, וזה היופי בהם, משמשים למספר מטרות בו זמנית. פונקציונאליות ועיצוביות כאחד. מבחינה מעשית, החומר ממנו עשויים וילונות הינו מבודד חום וכך שומר על טמפרטורת הבית. בנוסף, הוא מונע חדירת קרני שמש, רוחות חזקות ועוד. מבחינה עיצובית, בנוסף לצבע וליופי שהם מביאים לכל חלון, חלל וחדר, בחירה נכונה של וילון עשויה לגרום לתחושת הגדלת מרחב, לתקן פרופורציות לקויות ועוד.

סוגים שונים של וילונות לבחירה

בשוק העיצוב קיימים סוגים רבים של וילונות. החכמה היא להתאים את הווילון לחלל המדובר, מבחינת צבעים, גודל וצורה. בין סוגי הווילונות מבדילים פרמטרים שונים ובראשם הבד ממנו עשוי הווילון. הנפוצים ביותר הינם הבדים הקלילים, המאפשרים הוספת דוגמאות. למשל כותנה או פשתן. גם בדים סינטטיים, כמו משי ואורגנזה, נחשבים למבוקשים נוכח המראה היוקרתי שהם יוצרים, לצד העמידות הגבוהה שלהם לאורך שנים.

הכנו עבורכם רשימת מספר וילונות נפוצים מדהימים :

·         וילונות גלילה – מגיעים במגוון עיצובים, בעלי אטימה הרמטית לחום ואור, נפתחים/נסגרים בעזרת ידית חוט.

·         רומאיים – בעלי מראה קלאסי, מהודרים ומרשימים. מגיעים במבחר גדלים וצבעים, ובמחיר נוח.

·         וניציאניים – מדובר תחליפים נוחים, מעוצבים ומרשימים לתריסים. נפוצים בעיקר במשרדים.

·         וילונות מיקדו – ידידותיים לסביבה, על טהרת העץ, יוצרים אווירה כפרית נפלאה.

·         ורטיקאליים – זהו וילון מהודר ובעל עיצוב חדיש. אומנם יקר מעט, אך בהחלט שווה את זה.

התוספות אשר משלימות את מראה הווילון, חשובות לא פחות. וילון טבעות נחשב לאהוב במיוחד, כשגם וילונות עם קשירות, שהיו נפוצים בעיקר באירופה הקלאסית, תפסו תאוצה בישראל. גם מבחינת המוט המחזיק את הווילון קיימות אפשרויות שונות, ביניהם ברזל, מקל במבוק, עץ ועוד.

וזכרו, לפעמים השינוי עשוי להגיע דווקא מהמקומות הקטנים. וילונות לבית – שינוי גדול במחיר קטן.

עוד בנושא: