הכוכב הבא 2021 פרק 1

הכוכב הבא 2021 עונה 8 פרק 1 לצפייה ישירה

הכוכב הבא 2021 הפרק הראשון בעונה 8 מתחיל בסערה

הפרק הראשון של העונה השמינית של הכוכב הבא 2021 נפתח עם אודישנים מסחררים! להפתעתינו כל המתמודדים "נתנו בראש" וסיפקו הופעות לא פחות ממרשימות.

הפרק הראשון של העונה סיפק לנו 6 מתמודדים מוכשרים מסגנונות שונים שטרפו את הבמה ואף חלקם הצליחו להגיע ללבם של השופטים, אז מי היה האודישן הכי מוצלח? בואו נעבור על אירועי התכנית.

לפני שנעבור יחד על כל האודישנים והאירועים אנו מזכירים לכם שהשנה בתכנית הכוכב הבא הזוכה הגדול יקבל פרס של מליון שקלים להתחלת ופיתוח הקריירה המוזיקלית שלו.

כמובן שניתן קרדיט לערוץ קשת 12 וצוות ההפקה על פרק ראשון מדהים.

הכוכב הבא – יצרנית הכוכבים הגדולה של ישראל

האודישנים בפרק הראשון של הכוכב הבא 2021

שישה אודישנים מרהיבים בסגנונות שונים מזמרים מטורפים הצליחו לגרום לפרק הזה להיות פנומנלי. להלן מתמודדי האודישנים:

דורין הירבי : דורין פתחה את הכנית עם השיר "yellow brick road" של Elton John. דורין הגישה את השיר בצורה פנומנלית עם עדינות שקשה היום למצוא בזמרות מתחילות ונראה שכבר מתחילת התוכנית היא מסומנת כפייבוריטית, השופטים פשוט עפו עליה – דורין סיימה עם 95% ועברה לשלב הבא.

אדר כגן: אדר רק בן 16 והוא צ'ארמר מלידה. השופטות ממש נמסו ממנו! אדר שר את השיר "סופה" של הזמר עמיר בניון. אדר הפגין בגרות ועמוק בשירה וסיפק אודישן לא פחות ממוצלח! אדר סיים עם 87% העבר לשלב האודישנים הבא.

תמיר גרינברג: מים שקטים חודרים עמוק – נראה שעל תמיר נאמר הפתגם הזה , בראיון עם רותם ואסי הוא היה ממש פונם ושקט אבל על הבמה – וואו ! מזה היה? תמיר עשה אינטרפטציה לשיר המוכר של הביטלס Oh Darling כששר אותו תוך ניגון על פסנתר כנף. תמיר עבר שלב עם 76%.

ספיר מסיקה: ספיר שרה את "קח אותי" של היהודים אך היא עשתה זו עם פאזה ים תיכונית, (צריך לזכור שזה אחד השירים שמזוהים עם השופטת החדשה נינט ששרה אותו בכוכב נולד). לצערה של ספיר זה לא הספיק אף על פי שאיתי לוי מאודג אהב את הביצוע רוב השופטים חשבו שבחירת השיר לא הייתה נכונה ולא החמיאה לה. ספיר לא עברה לשלב הבא.

ליה שקד: ליה צעירה רק בת 16 אבל עם קול אלוהים ישמור! ליה מגיע ממשפחה מוזיקלית והבמה לא זרה לה. ליה שרה את "Cold Stone"  של דמי לוואטו. הביצוע של ליה היה מהמם מרהיב ונקי , הביטחון שלה על הבמה היה ניכר והיא כמובן הרימה את המסך ועברה לשלב הבא עם 94%.

ולרי חמאתי:  את הדובדבן שבקצפת השארנו לסוף… ולרי ערביה נוצריה מיפו שבמבט ראשון נראה כמו תיירת משוודיה עלתה לבמה ופשוט גרמה לנו לבכות כבר מהמילה הראשונה. ולרי שרה את השיר" Bl Alb " של Majida El Roumi, היא הגישה את השיר כמו זמרת מנוסה ממש כמו דיווה וגרמה לאיתי לוי להזיל דמעה. בשבילינו זה היה האודישן המנצח של הפרק! מה אתם חושבים?

האודישן שגם לאיתי לוי לדמוע

הכוכב הבא 2021

כל הפרקים של הכוכב הבא עונה 8 לצפייה ישירה

גללו למטה ולחצו על הלינק של הפרק אותו אם רוצים לראות

 

שתפו מה איכפת לכם:

לתמיכה שתפו :
Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp

סיכום הפרק הראשון של עונה 8

לדעתינו הפרק הראשון של הכוכב הבא עונה 8 עלה על הציפיות.

המתמודדים היו מדהימים, מחלקם חייכנו ומחלקם אף בכינו.

יהיה מאוד מעניין בהמשך לראות את הדינמיקה בין השופטים שכן ניכר שאין ביניהם הסכמות לעיתים קרובות.

יותר מעניין יהיה להמשיך ולצפות בכשרונות שמגיעים להציף את האולפנים במוזיקה טובה אמנות ותרבות.

אנחנו ממשיכים לשדר ולסקר גם את הפרק הבא של הכוכב הבא 2021

 

זוכרים את נטע ברזילאי?

עוד בנושא: