הכוכב הבא 2021

הכוכב הבא 2021 עונה 8 פרק 3 לצפייה ישירה

הכוכב הבא 2021 עונה 8 לא מפסיקה להפתיע

פרק 3 בכוכב הבא 2021 שודר אתמול (07.06.2021) וסיפק חווית צפייה שעוד לא ראינו בתכנית ריאליטי מוזיקלי. מהי המתיחה שהפתיע את השופטים והקהל?

כמו שהתרגלנו הכוכב הבא 2021 סיפק לנו פרק שובר שיאים חדש. גם הפרק 6 מתמודדים עלו על הבמה וניסו להרים את המסך ולכבוש את לב השופטים.

הפעם הם הגזימו! – זו הייתה מתיחה שלא מביישת את יגאל שילון מפספוסים…המתמודד שהגיע לאודישן לא ידע שהוא באמת מגיע לאודישן אלא לשחק בתפקיד בן אל בסרט על חייו של בן אל, כל הפרטים בהמשך הכתבה.

סקירה במאקו >> כתבות על חייו של בן אל

נועה יוסיפאן בפרק הקודם 

פרק 3 הכוכב הבא - האודישנים:

6 אודישנים עוצרי נשימה קיבלנו בפרק השני של הכוכב הבאת חלקם גרמו לנו פשוט להתרגש במלוא מובן המילה. אלו המתמודדים:

דוד מאיר זיטון: דוד מאיר זיון מאבטח אישים בעבר ויוצא יחידת דובדבן הגיע לתכנית לשיר בפעם הראשונה מול קהל. דוד גבר נאה שנראה שהשופטות פשוט התעלפו ממנו שר את אושר לדקה של אורי בן ארי. לדוד יש גוון קול מיוחד שלא שומעים כל יום ובצניעות הצליח להרים את המסך ולעבור לשלב הבא עם 76%.

ים אדם אזולאי: ים רק בת 18 ופשוט טרפה את הבמה ! יש לה נוכחות של דיווה והשיר Cuz I love you של Lizzo  פשוט התאים לה כמו כפפה ליד. גם השופטים חשבו ככה תוך שהם המומים לשמוע את הקול שלה ונתנו לה 6 כחולים.  ים כמובן עברה לשלב הבא עם 86 אחוזים.

יעל מיליצ'ר: יעל בת 23 מתל אביב סטודנטית למשפטים הגיע לאודישן ושרה את השיר "ויטני" של לא אחרת מאשר שירי מימון. לאכזבתנו הביצוע לא היה בשיא ופחות החמיא לה וכמו שניחשתם היא לא עברה לשלב הבא וסיימה עם 43 אחוזים.

אלה לוי: אלה בת 21 בוגרת בית ספר רימון והבת של לא אחרת מאוולין הגואל שרה באודישן את "Crazy in love"  של ביונסה עם אינטרפטציה מדליקה וגרובית שהיא ביצעה לשיר המוכר. אלה עברה על הקסקס עם 70 אחוזים בדיוק ועברה לשלב הבא , איתי לוי אמר שהוא רוצה לראות אותה בשלב הבא מתפוצצת, מעניין אם זה יקרה.

מתן לוי:  מתן בן 21 מרחובות גם הוא מנחגנה … לא ידע שהוא בכלל מגיע לאודישן! זוכרים את המתיחה שהזכרנו למעלה? מתן חשב שבוא הולך להתלהק לסרט שמספר על חייו של בן אל תבורי ולהפתעתו כשהגיע לסט הצילומים נפתחה הדלת הוא גילה שהוא באודישן של הכוכב הבא. איזה שוק! ההפקה נתנה לו כמה דקות להתכונן ולשיר- מתן בחר את השיר "חומות חימר" של מרגלית צנעני ולתדהמת כולם ברגע שפתח את הפה התגלה קול הזמיר והוא שבר את האולפן עם 98 אחוזים ו6 כחולים מהשופטים. וואו!

האם נינט באמת מכירה את צוות השופטים?

הכוכב הבא פרק 3 לצפייה ישירה

משדרים לכם את כל הפרקים של הכוכב הבא 2021 עונה 8

גללו מטה בכדי לראות את כל הפרקים של הכוכב הבא

שתפו תהיו חברים:

לתמיכה שתפו :
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

סיכום פרק 3 הכוכב הבא

אנחנו מודים – הוא לא היה טוב מבחינה מוזיקלית כמו שני הפרקים הקודמים אבל ויש כאן אבל גדול! – האודישן של מתן היה פשוט ענק גם המתיחה וגם ההופעה הנדירה שלו הצילו את הפרק וגרמו לנו לרצות לראות גם את הפרק הבא!

בפרק זה כ-4 מתמודדים עברו שלב ונאלצנו להיפרד משניים בדרך.

אנו מצפים לפרק 4 שישודר במוצ"ש בציפייה רבה ורוצים לראות כשרונות חדשים.

לצפייה בכל הפרקים גללו למעלה.

תודה שהייתם איתנו ,

טים ג'יוניור פרו.

מאחורי הקלעים – שירי ונינט

עוד בנושא:
לצפייה בהכל בצורה ישירה
לצפייה ישירה 2022

הכל לצפייה ישירה, אם הגעתם לכאן סימן שאתם אוהבים לצפות בסדרות וסרטים לצפייה ישירה,

המשך »