הכוכב הבא עונה 8 פרק 4

הכוכב הבא 2021 עונה 8 פרק 4 לצפייה ישירה

הכוכב הבא 2021 עונה 8 לא מפסיקה להפתיע

פרק 4 בכוכב הבא 2021 שודר אתמול (09.06.2021) סיפק חווית צפייה מרגשת עם מסר ועומק מאחת המתמודדות.

כחלק מהסיקורים של הפרקים המלאים של הכוכב הבא 2021 אנחנו מזמינים אתכם לקרוא את הסיקור של כל האודישנים של פרק 4.

זה היה האודישן הכי מרגש עד כה! איזו ממודדת ריגשה מדינה שלמה והשאירה את קרן פלס עם דמעות שלא הפסיקו לזלוג לאורך כל האודישן?  

מאקו מדברים על זה>> טראומת העבר של המתמודדת שי המבר

מתן לוי עם חומות חימר מהפרק הקודם

הכוכב הבא פרק 4 - האודישנים - סיקור:

כ – 6 מתמודדים הגיעו לאודישנים פרק מס' 4 של הכוכב הבא כאשר אחד מהם גרם לקרן פלס לבכות. מי היה המתמודד שריגש את קרן ואת הצופים בבית?

מיכאל מידני: מיכאל מידני בן 22 מרחובות , זמר אירועים במקצוע הגיע לאודישן ושר את "ילדים כאלה" של עדן חסון. מיכאל עם קול מדהים הרים את המסך עם 6 כחולים מהשופטים חיזוקים על הח' מאיתי לוי וסיים עם 94%.

אנסטסיה זבישה: אנסטסיה בת 16 מרעננה , תלמידת תיכון שרה מגיל ממש צעיר. שרה באודישן את I See Red של Everybody Loves an Outlaw. הביצוע של אנסטסיה נשמע בוסרי והיה חסר בו כריזמה, היא סיימה עם 63 אחוזים וקיבלה שלושה אדומים מאסף, נינט וקרן ולא עברה לשלב הבא.

עופרי טל: עופרי בת 20 חיילת מקיבוץ כפר מנחם, הגיע לאודישן ושרה את You are The One That I Want של גריז – בחירה אמיצה! הביצוע היה עם אינטרפרטציה מקורית ושקטה לשיר ובעדינות מקסימה היא הרימה את המסך עם 87 אחוזים ועברה לשלב הבא.

שי הראל: שי בת 16 תלמידה מקדימה, שחקנית וזמרת שרה באודישן שלה את Flashlight של Jessy jay. הביצוע של השופטים לא הרשים את השופטים כאשר היא קיבלה 3 אדומים מאיתי לוי , נינט ואסף וסיימה עם 53 אחוזים – כאמור היא לא תעלה שלב.

עומרי גורן:  עומרי מירושלים בן 25 שר באודישן את "שקיעות אדומות" של עדן חסון , הביצוע שלו לא היה מושלם ואם אפשר לומר לא מקצועי, מה שלא הספיק לו לעבור את מבחן המסך, הוא סיים עם 48 אחוזים בלבד.

שי המבר: שי המבר בת 22 זכורה כמתמודת לפני 9 שנים בתכנית בית ספר למוזיקה של התמודדה כשהיית רק בת 13. שי שרה שיר שכתבה והלחינה בעצמה לאחר שעברה תקיפה מינית , היא סיפרה בתחילת האודישן שהשיר הזה עזר לה להתמודד עם הפוסט טראומה לאחר המקרה המצער. שניר נקרא "פעם אחת לילה" . השיר המרגש רגם לקרן פלס ממש להתפרק ולבכות תוך כדי האודישן, מילות השיר חזקות ועמוקות וכך גם הקול של שי שהרימה את המסך עם 86 אחוזים וריגשה מדינה שלמה!

שי המבר עם האודישן המרגש!

הכוכב הבא 2021 פרק 4

הכוכב הבא 2021 הפרקים המלאים כאן

לכל הפרקים של הכוכב הבא עונה 8 גללו למטה

שתפו:

שתפו לתמיכה :
Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp

פרק 4 הכוכב הבא 2021 סיכום

נהנינו מאוד מהפרק הנוכחי שסיפק חווית צפייה מרתקת ומרגשת.

האודישן של שי המבר הוא ללא ספק האודישן הכי מרגש שהיה העונה.

3 מתמודדים עברו לשלב הבא בפרק זה ויהיו מועמדים לפרס למיליון שקלים בפרקים שיבואו.

פרק 5 אוטוטו כאן נחכה למוצ"ש בכדי לראות כישרונות נוספים כובשים את המסך

בכדי לראות את הפרקים המלאים של הכוכב הבא 2021 גללו מעלה 

תודה שקראתם ,

Junior Pro

נינט טייב לפני 

עוד בנושא: