פאודה פרק 1 עונה 4

פאודה עונה 4 פרק 1+2

עונה 4 פרק 1 ופרק 2 "פאודה" היא סדרת נטפליקס שמטביעה את הקהל בעולם של ריגול וטרור עתיר סיכון. צוות המסתערבים בראשות דורון חוזרים לעונה 4 עם משימה עיקרית של פגיעה בתשתיות חמאס בגדה המערבית.

מותחן טרור מרתק, פאודה מתרחש בלב פלסטין הכבושה, שם דורון ויחידת המסתערבים שלו מסכנים את חייהם כדי להגן על ארצם מפני חמאס.

השחקן הישראלי המגלם את הגיבור, דורון, הוא חבר אמיתי ביחידת המסתערבים של ישראל.

התוכנית השנה ככל הנראה לא משודרת בנטפליקס וזמינה להזרמה בקרוב ב-YES.

פאודה פרק 1 עונה 4

פאודה 2022 עונה 4 פרק 1

סדרת פאודה נוצרה על ידי הסופר והבמאי יליד ישראל, ליאור רז. זוהי הפקה משותפת של שידורי קשת ונטפליקס. התוכנית זכתה לביקורות חיוביות מהתקשורת והצופים הישראליים, אך קבלת הפנים הבינלאומית מעורבת יותר.

סדרת הדרמה הישראלית פאודה היא סיפור על צוות של פעילים סמויים ישראלים הפועלים בשטחים הפלסטיניים. בתוכנית צפו יותר מ-7 מיליון איש בישראל, ויותר ממיליון איש ברחבי העולם.

פאודה עונה 4 פרק 2 ומעט היסטוריה

בנובמבר 2017, לאחר ששודרו שלוש עונות של סדרת פאודה ב-YES, קשת קיבלה החלטה שהחברה לא תשתף יותר פעולה עם YES בכל פרויקט טלוויזיה או שיתוף פעולה.

ל-YES – תאגיד השידור הציבורי הלאומי של ישראל – הייתה הזכות הבלעדית לשדר את פאודה בישראל. חוזה זה לא כלל את זכויות ההפצה הבינלאומיות של נטפליקס עבור פאודה מחוץ לישראל. אמנם הוא כלל את זכויות הסטרימינג של שידורי קשת בישראל, שלא הוגבלו ל-YES.

מה יביא ליאור רז בפאודה עונה 4 פרק 1 ?

ליאור רז הוא שחקן, במאי ושותף ליצירה של הדרמה הישראלית הפופולרית פאודה. ליאור רז ידוע בעיקר בזכות גילום דורון, מפקד במפלגה הלאומית הפלסטינית פתח, בסדרת הטלוויזיה הישראלית "פאודה" בערבית.

בשנה שעברה, הוא חתם להיות אחד מחמישה במאים לעונה 4 של פאודה שתשודר מתישהו ב-2019.

טלוויזיה במיטבה צריכה להיות כמו סרט שנפרש לפניכם עם סצנות בלתי צפויות ודמויות מורכבות. העונה האחרונה הכניסה את התוכנית לקטגוריה הזו אז אני נרגש לראות מה עונה 4 תביא!

דורון בן דוד מפאודה בגילויי לב

הטוויטר על פאודה ...

ליאור רז, שגילם את דורון בתוכנית הטלוויזיה הפופולרית פאודה, מתרגש לקראת העונה החדשה.

הוא צייץ בטוויטר: "הגיע הזמן ואנחנו כל כך נרגשים לקראת העונה הרביעית של #פאדה".

פאודה היא תוכנית להיט בנטפליקס וידועה בדרמה מלאת האקשן שלה. התוכנית ארכה שנתיים להפקה והיא צולמה בחמש שפות שונות, ערבית, עברית, פרסית, צרפתית ואנגלית.

מומלצים נוספים:
עוד בנושא:
לצפייה בהכל בצורה ישירה
לצפייה ישירה 2022

הכל לצפייה ישירה, אם הגעתם לכאן סימן שאתם אוהבים לצפות בסדרות וסרטים לצפייה ישירה,

המשך »