סדרות חדשות מומלצות 2022

סדרות מומלצות 2022

רשימת סדרות מומלצות לשנת 2022 החגיגה של השנה הקרובה מגיעה ואנו ממליצים לכם להתחיל להתכונן. למה אתם יכולים לצפות מסדרה מומלצת ב-2022 מרשימת ההמלצות של ערוץ ג'וניור פרו.

הסדרה הראשונה של העשור אינה בכרח הכי טובה הרשימה היא לא על פי דירוגת הרבה טרנדים חדשים בדרך. הדברים הראשונים שאתה צריך לצפות לראות הם עלייה בנרטיבים מורכבים, עלייה בתוכן קצר וירידה בפרסומות. הקהל של יהיה מעורב יותר מאי פעם מכיוון שהם יוכלו לצפות בה על מסכי הטלוויזיה שלהם, מסכי המחשב הנייד שלהם ומסכי הטלפונים הניידים שלהם.

סדרות מומלצות לשנת 2022

סדרה מומלצת ראשונה 2022: להמציא את אנה

להמציא את אנה היא מיני-סדרת פודקאסט בת 8 חלקים מבית שונדה ריימס המבוססת על מאמר שפורסם במגזין ניו יורק ב-2018.
הסדרה תצא ב 11/02/2022.

אנה היא דרמה עתירת סיכון שתעקוב אחר חייה והקריירה של עובדת צעירה בבית הלבן שהופכת לנשיא ארצות הברית לאחר שכדור של מתנקש מוציא את הנשיא.

הסדרה מתמודדת עם נושאים סוערים כולל פוליטיקה, כוח, סקסיזם, גזע, בריאות נפשית ואלימות בנשק. זה גם מבט מבפנים על איך זה לעבוד מאחורי הקלעים בוושינגטון די.סי, אחד המקומות הידועים לשמצה של אמריקה שקשה לחדור אליהם.

אני מקווה שנהנתם מההקדמה המהירה הזו על אנה!

המלצה חמה מבין הסדרות: ארקיין Arcane

סדרת אנימציה של נטפליקס המבוססת על משחק הווידאו הפופולרי League of Legends. חשוב לציין לפני שאנחנו צוללים לעלילה שמדובר בסדרה בת 12 פרקים שתהיה זמינה בנטפליקס מה-28 בנובמבר ואילך.

הסיפור סובב סביב קבוצת גיבורים צעירים שנמצאים במלחמה עם היצורים המרושעים והאפלים הנקראים Voidborn, שמנסים להרוס את כל החיים. הגיבורה הראשית של התוכנית – ליאונה – תוביל את חבריה בקרב ההישרדות הזה מול האויב האדיר שלהם.

Arcane היא סדרת אנימציה המבוססת על משחק הווידאו הפופולרי League of Legends. חשוב לציין לפני שאנחנו צוללים לעלילה שהסדרה הזו מתרחשת בעולם שונה מהמשחק. גיבורים במשחק נקראים שומרים בתוכנית הטלוויזיה הזו, והם מחולקים לפלגים של אור וחושך.

הסיפור עוסק בשני שומרים שמסתכסכים זה עם זה בגלל הבדלי האמונות שלהם, אבל עד מהרה הם מגלים שיש יותר מסתם ההבדלים ביניהם שיאתגרו אותם.

סדרה מומלצת שניה 2022: בעיית שלושת הגופים

The Three-Body Problem דיוויד בניוף, מחברו של רב המכר "משחקי הכס", ובת זוגו, די. לִי. ווייט, שיתפו פעולה ברומן חדש בשם "בעיית שלושת הגופים" – אפוס מדע בדיוני – בפעם הראשונה.
הסדרה תצא בחצי השני של 2022

קוראים רבים היו מבולבלים מהעלילה של הרומן הזה. עם זאת, הרומן כתוב היטב ויש לו פיתוח אופי חזק. הוא חוקר נושאים פילוסופיים רבים, כמו תמותה, חוסר תקווה וחוסר התוחלת של מלחמה.

פורסם לראשונה בשנת 2008 בתרגום לאנגלית לביקורות מעורבות של סופרים סיניים, בעיית שלושת הגופים הוא רומן מדע בדיוני שנכתב על ידי ליו סיקסין.

סדרת אנימה מומלצת 2022: Mushishi

מושישי היא סדרת מנגה שנכתבה וצייר על ידי יושיהירו טצומי. מושישי מתמודד עם רופא גינקו, שמתעניין ביצורים על-נורמליים בשם מושי. היא מדיטטיבית גרידא וממעמקי המיתולוגיה והפולקלור.

אנימה היא מילה יפנית שמשמעותה אנימציה באנגלית. הוא משמש גם להתייחסות לכל סוגי האנימציה המיוצרים ביפן.

אנימה חוזרת למאה ה-20 כשהיא זכתה לפופולריות על ידי אוסמו טזוקה, שלמעשה טבע את המילה "אנימה" כשרצה מונח כללי לכל סוג של אנימציה ביפן. הוא רצה להבדיל בין אנימה לסגנונות שאינם יפניים, במיוחד דיסני שהשתלטה על העולם באותה תקופה.

עוד בנושא:
לצפייה בהכל בצורה ישירה
לצפייה ישירה 2022

הכל לצפייה ישירה, אם הגעתם לכאן סימן שאתם אוהבים לצפות בסדרות וסרטים לצפייה ישירה,

המשך »